Zámer projektu

Je veľa možností ako môže Vaše dieťa športovať. Je veľa možností ako môžete športovať aj Vy. Je však málo možností, ako môžete športovať spolu, vzájomne sa motivovať, pomáhať si a popri tom aktívne súťažiť s inými rodinami. Na pretekoch budú k dispozícii nielen motokáry a štandardné osadenie, ale bude vždy prítomný jeden skúsený jazdec, ktorý Vám zodpovedá všetky otázky, pomôže s nastavením motokáry pre Vás aj Vaše dieťa.

Pretek sa uskutočňuje v mesačnom vyhodnotení a zároveň v sumárnom ročnom. Nemusíte sa pravidelne zúčastňovať na to, aby ste vyhrali celý rok. Myšlienka je v zlepšovaní tých pomalších a v motivácii tých rýchlejších :)

Cenu za zúčastnenie sa sme veľmi citlivo nastavili tak, aby ste sa so svojími ratolesťami mohli u nás zabaviť častejšie. Cena za 20minút jazdy, z toho 10minút pre rodiča a 10minút pre dieťa je 15eur. Hygienickú kuklu /pokiaľ nemáte svoju vlastnú/ si u nás samozrejme môžete zakúpiť /2€/, bezpečnostnú prilbu ako aj rukavice máte bezplatne k dispozícii. V zimných mesiacoch odporúčame teplé oblečenie.

Tak ako my poradíme Vám, možno práve Vy dokážete náš projekt zlepšiť. Neváhajte nás či už mailom, alebo priamo na mieste osloviť a skvelú myšlienku zlepšíme.

            My nejazdíme, my motorizmom žijeme....